Kamersteiger 75x185 3m werkhoogte Skyworks
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Nee, zonder luik |
| Werkhoogte | 3,00 meter |
| Platformhoogte | 1,00 meter |
Vouwsteiger 3M werkhoogte, professionele kamersteiger van A-kwaliteit
De Skyworks kamersteiger met 3 meter werkhoogte is hét slimme antwoord voor vakmensen en doe-het-zelvers die zoeken naar een professionele vouwsteiger zonder de A-merk-toeslag te betalen. Met een steigervloer op 1 meter hoogte en een totale werkhoogte van circa 3,00 meter werk je veilig en comfortabel aan plafonds, gevels, schilderwerk, stuc- en sauswerk of installatiekarweien. Dit is de hoogte waar een trapje tekortschiet en een grote rolsteiger overdreven is. De compacte afmeting van 75x185 cm betekent bovendien dat deze kamersteiger soepel door élke standaard deuropening past en tussen klussen door eenvoudig te verplaatsen is.
Dankzij het vouwbare 6-sports vouwframe uit de Skyworks Primus-serie sta je al binnen drie minuten op hoogte: je klapt de frame in één beweging open, plaatst de wielen eronder, legt het houten platform van 1,85 meter erop en je bent klaar om te werken. De stevige aluminium constructie met 1,8 mm wanddikte en de rubberen kamersteigerwielen van 125 mm zorgen voor een robuuste, stabiele werkplek die voldoet aan de EN-1004 norm en bedoeld is voor zwaar professioneel gebruik. Vakmensen die deze steiger eerder kochten vinden dit een topproduct, dat maakt dit model dan ook een van onze best verkochte vouwsteigers.
In kwaliteit en duurzaamheid hoeft de Skyworks Primus écht niet onder te doen voor bekende A-merken zoals Altrex, ASC, Euroscaffold of Wienese. Sterker nog, op veel punten doen de afwerking, opbouwgemak en standaard meegeleverde accessoires gewoon mee aan de top. Het verschil zit 'm vooral in de prijs: omdat wij dé Skyworks-verdeler van Nederland zijn, kunnen we deze kamersteiger online aanbieden voor een scherpe prijs! Een bedrag waar je bij vergelijkbare A-merk-uitvoeringen al snel tientallen euro's bovenop legt. En mocht je later willen doorgroeien? De steiger is uitbreidbaar tot 7,80 meter werkhoogte met losse onderdelen die we allemaal apart op voorraad hebben, van extra opzetstukken tot platforms, schoren en stabilisatoren.
Op deze Skyworks kamersteigers zit een fabrieksgarantie van 5 jaar en profiteer je van gratis verzending binnen Nederland (m.u.v. Waddeneilanden). Heb je hulp, of advies nodig? Dan helpt onze klantenservice je graag verder.
Specificaties
| Werkhoogte | 3,00 m |
| Steigerhoogte | 2,80 m |
| Platformhoogte | 1,00 m |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Platformlengte | 1,85 m |
| Platformtype | Houten Deck |
| EAN | 8711563279742 |
| Artikelnummer | K777200 |
| Type steiger | Vouwsteiger |
| Merk | Skyworks |
| Serie | Prius |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| ARBO opbouwnorm | Nee |
| NEN-EN 1004 | Ja |
| Wanddikte buis | 1,8 mm |
| Opbouwtijd | 3 minuten |
| Kantplank materiaal | Geen |
| Steigerwiel materiaal | Rubberen kamersteigerwiel |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Soort opbouw | Platform zonder luik |
Inhoud configuratie
- 1x - Vouwframe 6-sp Primus
- 1x - Platform hout 185 zonder luik Primus
- 1x - Wiel 125 mm set Primus (4 stuks)
Let op: Dit product is ook verkrijgbaar met Carbon-Decks (30% lichter) - meerprijs
Snelle levertijd
- Snelle levertijd (zie actuele voorraad status)
- Gratis verzending binnen Nederland (m.u.v. Waddeneilanden)
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Nee, zonder luik |
| Werkhoogte | 3,00 meter |
| Platformhoogte | 1,00 meter |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm







