Kamersteiger 3M werkhoogte incl. platform met luik
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 3,00 meter |
| Platformhoogte | 1,00 meter |
Skyworks vouwsteiger 3 meter werkhoogte met luik (75x185 cm)
De Skyworks vouwsteiger 3 meter werkhoogte met luik is de uitvoering van onze populaire 3 m kamersteiger met één belangrijk extra: een platform met luik. Klein verschil op papier, groot verschil in de praktijk. Zeker als je nu al weet dat je de steiger in de toekomst wilt uitbouwen naar een grotere werkhoogte. Met een luik klim je veilig naar boven en beneden zonder eraf te hoeven stappen, wat onmisbaar wordt zodra je doorgroeit naar 4 meter of hoger.
In de basis krijg je een complete uitvoering: 6-sports vouwframe Primus, platform 1,85 m mét luik, en de kamersteigerwielen met een diameter van 125 mm. Het aluminium vouwframe heeft een wanddikte van 1,8 mm, daarnaast voldoen alle onderdelen aan de strenge EN-1004 normering. Met een breedte van 75 cm past de steiger door élke standaard deuropening: kamer in, kamer uit zonder gedoe.
Je krijgt daarnaast dezelfde professionele kwaliteit als de bekende A-merk kamersteigers zoals ASC, Euroscaffold, Wienese en Altrex, maar zonder het A-merk prijskaartje. Wil je later doorgroeien? Deze steiger is uitbreidbaar tot 7,80 m werkhoogte met losse Skyworks-onderdelen. Alle onderdelen hiervoor, zoals: opzetstukken, extra vloeren, schoren, stabilisatoren, etc, is standaard op voorraad (en te bestellen) in onze webshop.
Wij zijn dé grootste online Skyworks-dealer van Nederland en deze vouwsteiger ligt op voorraad. Bestel je vóór 12:00 uur, dan staat 'm de volgende werkdag gratis voor de deur (m.u.v. onvoorziene omstandigheden). Je krijgt 5 jaar fabrieksgarantie rechtstreeks van Skyworks en het Webwinkelkeurmerk als zekerheid. Twijfel je tussen de uitvoering, het merk, of iets anders? Neem dan vrijblijvend contact met ons op, wij helpen je graag verder.
Specificaties
| Werkhoogte | 3,00 m |
| Steigerhoogte | 2,00 m |
| Platformhoogte | 1,00 m |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Platformlengte | 1,85 m |
| Platformtype | Houten Deck |
| EAN | 6090555653633 |
| Artikelnummer | SKW3MWH |
| Type steiger | Vouwsteiger |
| Merk | Skyworks |
| Serie | Primus |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| ARBO opbouwnorm | Nee |
| NEN-EN 1004 | Ja |
| Wanddikte buis | 1,8 mm |
| Opbouwtijd | 3 minuten |
| Kantplank materiaal | Geen |
| Steigerwiel materiaal | Rubberen kamersteigerwiel |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Soort opbouw | Platform met luik |
Inhoud configuratie
- 1x - Vouwframe 6-sp Primus
- 1x - Platform hout 185 met luik Primus
- 1x - Wiel 125 mm set Primus (4 stuks)
Let op: Dit product is ook verkrijgbaar met Carbon-Decks (30% lichter) - meerprijs
Snelle levertijd
- Snelle levertijd (zie actuele voorraad status)
- Gratis verzending binnen NL (m.u.v. Waddeneilanden)
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 3,00 meter |
| Platformhoogte | 1,00 meter |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm
