Altrex RS54 vouwsteiger 75x185 2,7M werkhoogte
| Werkhoogte | 2,70 meter |
|---|---|
| Platformhoogte | 0,70 meter |
| Steiger breedte | 75 cm |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
Altrex RS54 vouwsteiger 2.70 m, de sterkste kamersteiger van Nederland!
De Altrex RS54 vouwsteiger met 2,70 meter werkhoogte is dé keuze voor professionals die de allersterkste kamersteiger willen hebben. Met een breedte van 75 cm rol je deze kamersteiger moeiteloos door elke standaard deuropening. Het stevige houten platform van 1,85 meter biedt volop bewegingsruimte, terwijl het slimme vouwframe ervoor zorgt dat je de steiger in een paar minuten gebruiksklaar hebt. Geen losse onderdelen, geen gepuzzel, gewoon uitvouwen en aan de slag!
Wat de RS54 écht uniek maakt, is de combinatie van 2 mm dikke aluminium frames uit de gerenommeerde RS TOWER 5-serie. Daarmee is dit officieel de sterkste vouwsteiger in zijn klasse. Deze steiger is dus geschikt voor zwaar en intensief professioneel gebruik, dag in dag uit. Dankzij de geïntegreerde opwaaibeveiliging op de platformhaak, de soepele rubberen wielen van 150 mm en de Easy-Lock® stabilisatoren werk je niet alleen sneller, maar ook aantoonbaar veiliger. Deze steiger voldoet bovendien aan EN-1004 Steigerklasse 3 en is TÜV-gecertificeerd
Voor schilders, stukadoors, elektriciens, installateurs, slopers en renovatieklussers is de RS54 een investering die meegroeit met je werk. Begin vandaag met 2,70 meter werkhoogte en breid je steiger morgen probleemloos uit tot maar liefst 9,80 meter, alle onderdelen (1,85 m serie) uit de RS TOWER 5-serie zijn volledig compatibel.
Bij Laddersenrolsteigers.nl, de grootste online Altrex-dealer van Nederland, koop je deze RS54 vouwsteiger met een gerust hart. We hebben hem standaard op voorraad, leveren bij bestellingen vóór 12:00 uur de volgende werkdag gratis bij je thuis of op de bouwplaats (bij orders boven €200), en geven je 5 jaar fabrieksgarantie rechtstreeks van Altrex.
Specificaties
| Werkhoogte | 2,70 m |
| Steigerhoogte | 1,70 m |
| Platformhoogte | 0,70 m |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Platformlengte | 1,85 m |
| Platformtype | Houten Deck |
| EAN | 8711563262065 |
| Artikelnummer | T540001 |
| Type steiger | Vouwsteiger |
| Merk | Altrex |
| Serie | RS Tower 5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| ARBO opbouwnorm | Ja |
| NEN-EN 1004 | Ja |
| Wanddikte buis | 2 mm |
| Opbouwtijd | 3 minuten |
| Kantplank materiaal | Geen |
| Steigerwiel materiaal | Rubberen kamersteigerwiel |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Soort opbouw | Platform zonder luik |
Inhoud configuratie
- 1x - Vouwsteigerframe smal 6-sports RS5 | 321005
- 1x - Set wielen Ø 150 mm met rem | 326015
- 1x - Houten platform 185 zonder luik RS5 | 304420
- 1x - Horizontaalschoor 185-4 RS | 303704
- 4x - Stabilisator Easy-Lock® vouwsteiger RS5 | 513005
Snelle levertijd
- Snelle levertijd: zie voorraad status
- Gratis verzending binnen Nederland (m.u.v. Waddeneilanden)
| Werkhoogte | 2,70 meter |
|---|---|
| Platformhoogte | 0,70 meter |
| Steiger breedte | 75 cm |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm




