Skyworks Kamersteiger 75x190 4,5 m werkhoogte
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 4,50 meter |
| Platformhoogte | 2,50 meter |
Skyworks vouwsteiger 75x190 4,5 m werkhoogte
De Skyworks vouwsteiger 75x190 met een werkhoogte van 4,70 meter is de ideale oplossing voor professionals die snel, veilig en efficiënt op hoogte willen werken. Skyworks staat bekend als een sterk A-merk binnen de markt, waarbij kwaliteit, betrouwbaarheid en gebruiksgemak centraal staan. Deze vouwsteiger is speciaal ontwikkeld voor intensief professioneel gebruik en biedt alles wat je nodig hebt om iedere klus soepel te laten verlopen.
De vouwdelen zijn robuust uitgevoerd en ontworpen voor dagelijks gebruik op de bouw of bij onderhoudswerkzaamheden. Dankzij de slimme constructie zet je de steiger binnen enkele minuten op. Hoewel dit eenvoudig alleen kan, werk je het snelst en het prettigst met z’n tweeën. Zo bespaar je tijd en kun je direct veilig aan de slag.
Wat deze Skyworks vouwsteiger extra aantrekkelijk maakt, is de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Je investeert in een duurzame en betrouwbare oplossing zonder onnodig veel te betalen. Bovendien ontvang je standaard 5 jaar fabrieksgarantie, wat het vertrouwen in de kwaliteit van dit product onderstreept.
De steiger is daarnaast eenvoudig uit te breiden met extra onderdelen, zodat je flexibel blijft en kunt meegroeien met je werkzaamheden. Of je nu binnen werkt of buiten, met deze Skyworks vouwsteiger kies je voor een praktische, professionele en toekomstbestendige oplossing. Uiteraard zijn alle losse onderdelen ten alle tijde bij te bestellen.
Tip: Deze samenstelling wordt ook vaak besteld inclusief stabilisatoren en een kantplankset, klik hier.
Specificaties
| Werkhoogte | 4,50 m |
| Steigerhoogte | 3,50 m |
| Platformhoogte | 2,50 m |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Platformlengte | 1,85 m |
| Platformtype | Houten Deck |
| EAN | 6090550434473 |
| Artikelnummer | SKW450WH |
| Type steiger | Vouwsteiger |
| Merk | Skyworks |
| Serie | Primus |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| ARBO opbouwnorm | Nee |
| NEN-EN 1004 | Ja |
| Wanddikte buis | 1,8 mm |
| Opbouwtijd | 6 minuten |
| Kantplank materiaal | Geen |
| Steigerwiel materiaal | Rubberen kamersteigerwiel |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Soort opbouw | Platform met luik |
Inhoud configuratie
- 2x - Vouwframe 6-sp Primus
- 1x - Pasbuisset Primus
- 1x - Platform 185 met luik Primus
- 1x - Wiel 125 mm set Primus (4 stuks)
- 2x - Horizontaalschoor 185 Primus
- 1x - Diagonaalschoor 185 Primus
Morgen in huis
- Bestel voor 12:00 uur = volgende werkdag geleverd
- Gratis verzending binnen Nederland (m.u.v. Waddeneilanden)
- Foto's geven een impressie en kunnen geen rechten aan worden ontleend
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 4,50 meter |
| Platformhoogte | 2,50 meter |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm
