Skyworks Vouwsteiger 4,5m werkhoogte incl. stabilisatoren + kantplankset
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 4,50 meter |
| Platformhoogte | 2,50 meter |
Skyworks vouwsteiger 4,50 meter werkhoogte, professionele kamersteiger met stabilisatoren tegen scherpe prijs
De Skyworks vouwsteiger met 4,50 meter werkhoogte inclusief stabilisatoren is dé tussenmaat voor klussers die nét wat hoger willen werken dan de standaard 4 meter, maar geen volledige rolsteiger nodig hebben. Met het platform op circa 2,50 meter en een totale werkhoogte van 4,50 m werk je comfortabel aan hogere plafonds, trappenhuizen, gevels op de begane grond, dakkapellen aan de binnenzijde en alle andere klussen waar 4 meter nét te kort is. De vier meegeleverde stabilisatoren zorgen ervoor dat je veilig en stabiel staat, precies zoals het hoort op deze hoogte.
In de basis bestaat deze uitvoering uit 2x het 6-sports vouwframe, een platform 1,85 m met luik, horizontaalschoor, een complete set van 4 stabilisatoren en de rubberen Primus-wielen. Alles uit professioneel steigermateriaal met aluminium frames van 1,8 mm wanddikte, voldoet aan de EN-1004 norm en in een paar minuten gebruiksklaar. Het luik in het platform betekent dat je veilig naar boven en beneden klimt zonder eraf te hoeven stappen.
Deze Skyworks vouwsteiger biedt dezelfde professionele kwaliteit als de bekende A-merken zoals ASC, Euroscaffold, Wienese en Altrex, maar voor honderden euro's minder. Voor schilders, stukadoors, installateurs en renovatieklussers die jaar in jaar uit met hun materiaal werken, is dit gewoon de slimste keuze, daarnaast krijg je 5 jaar fabrieksgarantie op je steiger. Wil je later doorgroeien? De steiger is uitbreidbaar tot 7,80 m werkhoogte met losse Skyworks-onderdelen die wij allen op voorraad hebben. Optioneel kun je deze 4,50-meter uitvoering ook bestellen met Carbon-Decks (30% lichter) of verstelbare wielen 200 mm tegen meerprijs; ideaal als je veel verplaatst of op oneffen ondergrond werkt.
Hulp nodig? Neem eenvoudig contact met ons op, dan helpen wij je graag verder!
Specificaties
| Werkhoogte | 4,50 m |
| Steigerhoogte | 3,50 m |
| Platformhoogte | 2,50 m |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Platformlengte | 1,85 m |
| Platformtype | Houten Deck |
| EAN | 6090543796793 |
| Artikelnummer | SKW450WH |
| Type steiger | Vouwsteiger |
| Merk | Skyworks |
| Serie | Primus |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| ARBO opbouwnorm | Ja |
| NEN-EN 1004 | Ja |
| Wanddikte buis | 1,8 mm |
| Opbouwtijd | 10 minuten |
| Kantplank materiaal | Hout |
| Steigerwiel materiaal | Rubberen kamersteigerwiel |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Soort opbouw | Platform met luik |
Inhoud configuratie
- 2x - Vouwframe 6-sp Primus
- 1x - Kraagbuisset Prmius (4 stuks)
- 1x - Platform 185 met luik Primus
- 1x - Diagonaalschoor 185 Primus
- 2x - Horizontaalschoor 185 Primus
- 1x - Wiel 125 mm set Primus (4 stuks)
- 2x - Stabilisator tot 4,2m PH Primus
- 1x - Kantplankset 75-185 hout Primus
Let op:
- Dit product is ook verkrijgbaar met Carbon-Decks (30% lichter) - meerprijs
- Dit product is ook verkrijgbaar met verstelbare wielen 200mm - meerprijs
Snelle levertijd
- Snelle levertijd (zie actuele voorraad status)
- Gratis verzending binnen Nederland (m.u.v. Waddeneilanden)
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 4,50 meter |
| Platformhoogte | 2,50 meter |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm
