Euroscaffold Vouwsteiger 4,5m werkhoogte incl. stabilisatoren + kantplankset
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 4,50 meter |
| Platformhoogte | 2,50 meter |
Euroscaffold vouwsteiger 4.50 meter werkhoogte, compleet uitgeruste keuze voor hoge plafonds
De Euroscaffold vouwsteiger met 4.50 meter werkhoogte en complete uitrusting is een goede keuze voor de vakman die hoog en veilig wil werken zonder na te hoeven bestellen. Met platformhoogte op 2.50 meter bereik je moeiteloos hoge plafonds, monumentale ruimtes en industriële locaties. En alles wat je hier voor nodig bent wordt op een pallet geleverd: twee vouwunits, een houten deck met luik, horizontaalschoren, een diagonaalschoor, een kantplankset én twee stabilisatoren van 2 meter. Voor schilders, stukadoors en installateurs die regelmatig op grotere hoogtes werken is dit een doordachte set.
Gemaakt van hoogwaardig aluminium tilt deze stellage lichter dan je verwacht, en met een opbouwtijd van slechts twaalf minuten sta je razendsnel aan het werk. Het maximale draagvermogen van 250 kg per platform geeft je ruimte voor jezelf plus volop gereedschap en materiaal. Alle onderdelen voldoen aan de EN-1004, Steigerklasse 3 (professioneel gebruik) en hebben een fabrieksgarantie van 5 jaar.
Bij Laddersenrolsteigers.nl maken we het je liever makkelijk dan moeilijk. Voor 12U besteld = volgende werkdag op locatie (m.u.v. onvoorziene omstandigheden), inclusief gratis bezorging binnen Nederland. Toch nog hulp nodig? Wij helpen je graag verder, bel ons op 0511 - 40 25 64, gebruik de chat of stuur een mailtje naar info@laddersenrolsteigers.nl.
Specificaties
| Werkhoogte | 4,50 m |
| Steigerhoogte | 3,50 m |
| Platformhoogte | 2,50 m |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Platformlengte | 1,85 m |
| Platformtype | Houten Deck |
| EAN | 8718781561413 |
| Artikelnummer | 40257 |
| Type steiger | Vouwsteiger |
| Merk | Euroscaffold |
| Serie | Extrusie |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| ARBO opbouwnorm | Nee |
| NEN-EN 1004 | Ja |
| Wanddikte buis | 1,6 mm |
| Opbouwtijd | 12 minuten |
| Kantplank materiaal | Hout |
| Steigerwiel materiaal | Rubberen kamersteigerwiel |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Soort opbouw | Platform met luik |
Inhoud configuratie
- 2x - Vouwunit 75-6
- 1x - Platform hout met luik 190 meter
- 4x - Geremde kamersteigerwiel 125mm
- 2x - Horizontaalschoor 190
- 1x - Diagonaalschoor 190
- 8x - Borgclip
- 1x - Kantplankset hout 75-190
- 2x - Stabilisator 2 meter
Snelle levertijd
- Snelle levertijd (zie actuele voorraad status)
- Gratis verzending binnen Nederland (m.u.v. Waddeneilanden)
Opbouwvideo vouwsteiger 4.50 incl. stabilisatoren
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 4,50 meter |
| Platformhoogte | 2,50 meter |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm
