Excelsior huishoudtrap 4 treden - Werkhoogte: 2.77m
| Aantal treden | 4 treden |
|---|---|
| Uitvoering | Huishoudtrap |
| Spreidbeveiliging | Ja, met webband |
| Werkhoogte | 2,77 meter |
| Transport / opberglengte | 1,46 meter |
| Platformhoogte | 0,77 meter |
| steunbeugel | Hoge steunbeugel |
| Toepassing | Thuisgebruik |
Excelsior Huishoudtrap 4-treeds (Handy 4)
De Excelsior huishoudtrap met 4 treden is dé ideale oplossing voor wie net wat extra hoogte nodig heeft bij klussen in huis. Of je nu de bovenste planken van een kast wilt bereiken, schilderwerk uitvoert of schoonmaakt op hoogte, deze trap biedt precies de stabiliteit en het comfort dat je zoekt. Betrouwbaar, praktisch en ontworpen voor dagelijks gebruik.
Bovenaan de trap vind je een ruim en comfortabel bordes waarop je volledige voet stevig geplaatst kan worden. Dit zorgt voor extra balans en maakt het werken op hoogte een stuk prettiger, zelfs wanneer je wat langer op de trap staat. Met een stahoogte van 0,77 meter en een werkhoogte van 2,77 meter kom je eenvoudig op plekken waar je anders lastig bij kunt.
Ook op het gebied van veiligheid stelt de Excelsior niet teleur. De trap is uitgerust met antislip treden en stevige voetdoppen, waardoor je altijd stabiel staat, ongeacht de ondergrond. De spreidbeveiliging met sterke webband zorgt ervoor dat de trap veilig in positie blijft, terwijl het bordes automatisch vergrendelt zodra je erop staat. Zo wordt ongewenst inklappen effectief voorkomen.
Een groot voordeel van deze constructie is dat ondermeer de webband vervangbaar is. Dit verlengt de levensduur van de trap en zorgt ervoor dat je ook op de lange termijn kunt rekenen op maximale veiligheid. Ideaal voor intensief huishoudelijk gebruik.
Met een fabrieksgarantie van 3 jaar, EN-131 certificering en volledige naleving van de Warenwet kies je met deze 4-treeds Excelsior huishoudtrap voor kwaliteit en zekerheid. Een slimme investering voor iedereen die veilig en comfortabel wil werken in huis.
Specificaties
| Aantal treden | 4 treden |
| Maximale werkhoogte | 2,77 m |
| Maximale stahoogte | 0,77 m |
| Opberglengte | 1,46 m |
| Gewicht | 4,6 kg |
| Spreidbeveiliging | Ja, webband |
| Opbergdiepte | 9,5 cm |
| Opbergbreedte | 43 cm |
| Afmeting bordes | 25 x 25 cm |
| Tredeafstand | 22 cm |
| Tredediepte | 80 mm |
| Fabrieksgarantie | 3 jaar |
| Coating | Nee |
| Type trede | Bordes |
| Artikelnummer | 500244 |
| Maximale belasting | 150 kg |
| EAN-code | 8711563274143 |
| EN-131 gecertificeerd | Ja |
| Warenwet | Ja |
| NEN-2484 gecertificeerd (ARBO) | Nee |
| Steunbeugel | Vast |
| Merk | Excelsior |
| Serie | Handy |
| Soort gebruik | Particulier |
| Soort | Enkel oploopbaar |
| Materiaal | Aluminium |
Snelle levertijd
- Snelle levertijd (zie actuele voorraad status)
- Gratis verzending binnen NL v.a. € 200,- (m.u.v. Waddeneilanden)
| Aantal treden | 4 treden |
|---|---|
| Uitvoering | Huishoudtrap |
| Spreidbeveiliging | Ja, met webband |
| Werkhoogte | 2,77 meter |
| Transport / opberglengte | 1,46 meter |
| Platformhoogte | 0,77 meter |
| steunbeugel | Hoge steunbeugel |
| Toepassing | Thuisgebruik |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm




