Euroscaffold Brede Kamersteiger 4,5m werkhoogte 135x185
| Steiger breedte | 135 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 4,50 meter |
| Platformhoogte | 2,50 meter |
Vouwsteiger breed 1.35 cm
De brede Euroscaffold kamersteiger met 135 cm breedte en 4.50 meter werkhoogte is het absolute topmodel binnen onze brede kamersteiger-lijn, ontworpen voor de vakman die werkelijk uitzonderlijke hoogtes moet bereiken zonder concessies aan werkruimte. Twee 6-sporten vouwunits van 135 cm worden boven op elkaar gestapeld waardoor je een platformhoogte van 2.50 meter krijgt. Ideaal voor kerken, monumentale woonkamers met 5-meter plafonds, grachtenpanden, industriële hallen en alle andere locaties waar standaard kamersteigers ver tekortschieten. Voor schilders, stukadoors en installateurs die werken aan imposante panden is dit het verschil tussen wel of niet de klus kunnen aannemen.
Gemaakt van hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 1,6 mm staat deze brede kamersteiger als een rots, ook op de volle 4.50 meter werkhoogte. De TÜV-certificering geeft je extra zekerheid: alle steigeronderdelen zijn onafhankelijk getest volgens EN-1004. Optioneel is deze stelling ook leverbaar met spindelbare wielen van 200 mm voor extra flexibiliteit op ongelijke ondergrond, ideaal bij buitenklussen of restauratiewerk.
Bij Laddersenrolsteigers.nl regelen we het je liever vandaag dan morgen. Bestel je dit topmodel vóór 12:00 uur, dan staat hij de volgende werkdag al voor de deur (m.u.v. onvoorziene omstandigheden), inclusief gratis bezorging binnen Nederland
Specificaties
| Werkhoogte | 4,50 m |
| Steigerhoogte | 3,50 m |
| Platformhoogte | 2,50 m |
| Steigerbreedte | 1,35 m |
| Platformlengte | 1,85 m |
| Platformtype | Houten Deck |
| EAN | 8720039047587 |
| Artikelnummer | 100492 |
| Type steiger | Vouwsteiger |
| Merk | Euroscaffold |
| Serie | Extrusie |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| ARBO opbouwnorm | Nee |
| NEN-EN 1004 | Ja |
| Wanddikte buis | 1,6 mm |
| Opbouwtijd | 12 minuten |
| Kantplank materiaal | Nee |
| Steigerwiel materiaal | Rubberen kamersteigerwiel |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Soort opbouw | Platform met luik |
Inhoud configuratie
- 2x vouwunit (zes sporten) 135 cm
- 1x platform met luik 185
- 1x platform zonder luik 185
- 2x horizontaalschoor 185
- 2x diagonaalschoor 185
- 8x borgpen
- 4x kamersteigerwiel 125 mm.
Snelle levertijd
- Voor 14:00 uur besteld = volgende werkdag op locatie
- Gratis verzending binnen Nederland (*m.u.v. Waddeneilanden)
Opbouwvideo brede kamersteiger 1.35 - 4.70 wh
| Steiger breedte | 135 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 4,50 meter |
| Platformhoogte | 2,50 meter |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm

