Altrex leuningframe smal 75-50-2 RS4
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Gewicht | 2,56 kg |
Leuningframe smal RS41 | 75-50-2 (303420)
Dit leuningframe 75-50-2 RS4 is een smal leuningframe die je bovenaan je steiger kunt plaatsen. Dit leuningframe is niet voorzien van kraagbuizen, je kunt er dus niet verder mee uitbouwen. Het leuningframe wordt altijd bovenin de rolsteiger geplaatst, of bijvoorbeeld op een uitwijkconsole aan de zijkant. Het onderdeel is modulair met alle andere onderdelen uit de RS41 configuratie.
Zoals je mag verwachten van Altrex is het frame volledig rondom gelast en heeft deze een wanddikte buis van 1,6 mm. De antislip sporten gaan uitglijden tegen en zorgen ervoor dat je veilig kunt werken. Dit leuningframe voldoet aan de Steigerklasse 3 en is dus geschikt voor professioneel gebruik.
Heb je vragen over dit onderdeel? Als grootste online Altrex dealer helpen wij je graag verder met een veilige opbouw van jouw rolsteiger.
Specificaties
| Merk | Altrex |
| Serie | RS TOWER 4 |
| Type vergrendelpen | RS 4 |
| Wanddikte buis | 1,6 mm |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Opbergdiepte | 0,05 cm |
| Opberghoogte | 1,06 cm |
| Aantal sporten | 2 |
| Ruimte tussen sporten | 50 cm |
| Gewicht | 2.56 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| Artikelnummer | 303420 |
| EAN-code | 8711563131279 |
| TÜV gecertificeerd | Ja |
| EN 1004 gecertificeerd | Ja |
| Vergrendelpen | Geïntegreerd |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Type steiger | Rolsteiger |
Snelle levertijd
- Snelle levertijd (zie actuele voorraad status)
- Gratis verzending binnen NL (m.u.v. Waddeneilanden)
- 5 jaar fabrieksgarantie
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Gewicht | 2,56 kg |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm


