Altrex kamersteiger 5.8m werkhoogte
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 5,80 meter |
| Platformhoogte | 3,80 meter |
Altrex RS44 Power kamersteiger 5.80 meter compleet
De Altrex kamersteiger met 5.80 meter werkhoogte uit de iconische RS44 Power lijn is dé premium keuze voor de vakman die op werkelijk uitzonderlijke hoogtes geen concessies wil doen. Met platformhoogte op 3.80 meter bereik je moeiteloos plafonds in monumentale woningen tot 5,8 meter, kerken, industriële hallen en hoge bedrijfsruimte, mét het vertrouwen van Altrex, sinds 1949 dé Nederlandse marktleider in steigers en ladders. Voor restauratiebedrijven, professionele schilders, stukadoors en installateurs die het beste verdienen en bewust kiezen voor topkwaliteit, is deze 5.8m uitvoering de logische volgende stap binnen je gereedschap.
Alleso op 1 pallet geleverd: Eén basis 75-6sp RS44-POWER frame, twee opbouwframes smal, twee leuningframes en een kraagbuisset vormen samen de robuuste basisconstructie. Daarbovenop krijg je drie diagonaalschoren én vijf horizontaalschoren die de stellage op deze imposante hoogte tot een rotsvaste werkstellage maken. Het iconische houten luikplatform van Altrex zorgt voor veilige toegang vanuit de constructie zelf, en de meegeleverde kantplankset houdt gereedschap en materiaal veilig op het platform.
Bij Laddersenrolsteigers.nl maken we het je liever makkelijk dan moeilijk. Voor 12U besteld = volgende werkdag op locatie (m.u.v. onvoorziene omstandigheden), inclusief gratis bezorging binnen Nederland. Alle onderdelen voldoen daarnaast aan de EN-1004 certificering (Steigerklasse 3) en hebben een fabrieksgarantie van 5 jaar.
Specificaties
| Werkhoogte | 5,80 m |
| Steigerhoogte | 4,80 m |
| Platformhoogte | 3,80 m |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Platformlengte | 1,85 m |
| Platformtype | Houten Deck |
| EAN | 8711563170216 |
| Artikelnummer | C440008 |
| Type steiger | Vouwsteiger |
| Merk | Altrex |
| Serie | RS Tower 4 |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort gebruik | Professioneel |
| ARBO opbouwnorm | Nee |
| NEN-EN 1004 | Ja |
| Wanddikte buis | 1,6 mm |
| Opbouwtijd | 15 minuten |
| Kantplank materiaal | Hout |
| Steigerwiel materiaal | Rubberen kamersteigerwiel 150mm |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
| Soort opbouw | Platform met luik |
Inhoud configuratie
- 1x - Basis 75-6sp RS 44-POWER
- 2x - Opbouwframe smal 75-28-7 RS4
- 2x - Leuningframe smal 75-50-2 RS4
- 1x - Kraagbuis set
- 1x - Houten platform 185 met luik RS4
- 1x - Set wielen Ø 150 mm met rem
- 3x - Diagonaalschoor 185-28-21 RS4
- 5x - Horizontaalschoor 185-4 RS
- 1x - Kantplankset hout 75-185 RS4
- 2x - Driehoeksstabilisator RS4 tot 6.2m PH
* Voldoet niet aan opbouwnorm voor professioneel gebruik
Snelle levertijd
- Snelle levertijd (zie actuele voorraad status))
- Gratis verzending binnen Nederland (m.u.v. Waddeneilanden)
| Steiger breedte | 75 cm |
|---|---|
| Type platform | Hout |
| Toepassing | Professioneel gebruik |
| Wielen | Kamersteigerwielen |
| Steigervloer luik | Ja, met luik |
| Werkhoogte | 5,80 meter |
| Platformhoogte | 3,80 meter |
| Product op voorraad? | Ja |
Webwinkel keurmerk

Bezorgkosten
Standaard zijn onze bezorgkosten €15,- maar wanneer uw totale orderbedrag hoger is dan €200,- (incl. BTW) is brengen wij u geen bezorgkosten in rekening. Uw bestelling zal in dit geval dus gratis bezorgd worden. Voor bestellingen buiten Nederland, of naar de Waddeneilanden kan een extra toeslag worden gerekend. Deze toeslag is afhankelijk per product.
Levertijd van uw bestelling
De levertijd is afhankelijk van de voorraad status. De voorraad status vindt u onder de titel van dit product. Bij de voorraad status "onbekend", hebben wij niet direct inzicht in de voorraad. Dit betekent dat dit betreffende product wel op voorraad kan zijn en de volgende werkdag alsnog geleverd kan worden. Wilt u exact weten wanneer een artikel geleverd wordt? Neem dan contact op met onze klantenservice. Bij uw bestelling kunt u ook uw wensen aangeven mbt. de levering van de producten.
Contact
Wij beschikken over een eigen klantenservice die u uitstekend kan helpen met vragen over onze producten. U kunt ons bereiken via de chat/antwoordformulier, telefoon of email.
Onze telefonische klantenservice is tijdens kantooruren te bereiken via het telefoonnummer: 0511-40 25 64
U kunt ons mailen op info@laddersenrolsteigers.nl of gebruik maken van het contactformulier op onze website
Uiteraard voldoet ook dit product aan alle gestelde eisen berekeningsmethodes welke verplicht zijn binnen de Europese Unie.
Ladders & trappen
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de ladders en trappen.
- VGS veiligheidsgarantie
- Nederlandse warenwet
- NEN 2484
- Europese EN 131 norm
Rolsteigers
Bij aanschaf van een rolsteiger wordt het certificaat meegeleverd.
Onderstaande keuringen/certificering zijn van toepassing op de rolsteigers.
- NEN EN 1004 norm
- NEN EN 1298 norm
- NEN EN 2718 norm
- NEN EN 12811 norm



